Under 12 Carnival Teams

West Royal

First Name
Last Name
Club Name
Ivanna
Amorer
The Lions Rugby Union Club
Charles
Ayres
Wests Bulldogs Rugby (Juniors)
Harry
Blanshard
GPS Rugby Juniors
Tyson
Broadbridge
Ipswich Rangers Juniors
Abhimann
Dhanoa
Kenmore Centenary JRUC
Elliott
Foote
Ipswich Rangers Juniors
Thomas
Grimley
Wests Bulldogs Rugby (Juniors)
Harry
Hill
Wests Bulldogs Rugby (Juniors)
William
Hunt
Kenmore Centenary JRUC
Harry
Huth
Wests Bulldogs Rugby (Juniors)
Noah
Ingham
Ipswich Rangers Juniors
Nicholas
Katter
Wests Bulldogs Rugby (Juniors)
Aidan
Marshall
GPS Rugby Juniors
Xavier
McBride
Ipswich Rangers Juniors
Andrew
McConnel
Wests Bulldogs Rugby (Juniors)
Jonty
McPhail
Ipswich Rangers Juniors
Rick
McQuirk
The Lions Rugby Union Club
Cooper
O'Reilly
Wests Bulldogs Rugby (Juniors)
Jonas
Rakei
Ipswich Rangers Juniors
Sam
Romer
GPS Rugby Juniors
Zachariah
Short
Wests Bulldogs Rugby (Juniors)
Maxsaun
Talaese Fomai
Ipswich Rangers Juniors
Max
Walsh
GPS Rugby Juniors
Dominic
Coonan�
Head Coach
Paul
Faupo
Asst Coach
Gavin
Durham
Manager

West Blue

First Name
Last Name
Club Name
Mason
Bennett
Kenmore Centenary JRUC
Samuel
Berger
Kenmore Centenary JRUC
Teddy
Chandler
Wests Bulldogs Rugby (Juniors)
Nicholas
Collins
Taylor Bridge UQ Juniors
Archie
Durham
Ipswich Rangers Juniors
James
Forkgen
Kenmore Centenary JRUC
Caden
Gill
Ipswich Rangers Juniors
Cameron
Hall
Wests Bulldogs Rugby (Juniors)
Ben
Harris
Kenmore Centenary JRUC
Noah
Harris
Wests Bulldogs Rugby (Juniors)
Thea
Hibberd
Taylor Bridge UQ Juniors
Noah
Hudson
GPS Rugby Juniors
Beau
Hughes
Taylor Bridge UQ Juniors
Levi
Maybery
Wests Bulldogs Rugby (Juniors)
James
McNaught
Wests Bulldogs Rugby (Juniors)
Benjamin
Murphy
GPS Rugby Juniors
Alexander
Neilley
The Lions Rugby Union Club
Kingston
Taki
Ipswich Rangers Juniors
Eli
Tasker
Kenmore Centenary JRUC
Hugh
Taylor
Taylor Bridge UQ Juniors
Blake
Tikinau
Ipswich Rangers Juniors
Jayden
Waldon
GPS Rugby Juniors
Charles
Walk
Taylor Bridge UQ Juniors
Mark
Rosenthal
Head Coach
John
Early
Asst Coach
Matthew
Hall
Manager

South Emerald

First Name
Last Name
Club Name
Tahi
Barclay
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Fraser
Barrie
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Indiana
Faaaoga-Andrews
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
William
Frew
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Thomas
Keep
Kenmore Centenary JRUC
Joshua
Kefu
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Israel
Logo
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Mataloka
Maile
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Phoenix
Manu
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Lorenzo
Mazzaracca
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Callum
Menzies
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Kaleb Ethan
Millard
Redland Bay Cyclones Rugby Union Club (Juniors)
Kai
Morgan
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Bradley
Ramsay-cameron
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
liam
redden
Redland Bay Cyclones Rugby Union Club (Juniors)
Blake
Robertson
Redland Bay Cyclones Rugby Union Club (Juniors)
Uati
Seuala
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Manaia
Smith
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Oliver
Szombathy
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Jeremiah
Tafa
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Lincoln
Tapusoa Bates
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Kobe
Te Kiri
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Chris
Williams
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Paddy
O�Callaghan
Head Coach
Peni
Lemeki
Asst Coach
Mara
Kovacevic
Manager

South Jade

First Name
Last Name
Club Name
Dominic Yeleono
Ango
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Sebastian
Aufai
Souths Rugby Union Club (Juniors)
George
Bellas
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Francis
Bergin
Souths Rugby Union Club (Juniors)
SAAPHYRI
Bradshaw
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Gabriel
Chai
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Jarvis
Cox
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Thomas
Cox
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Charlie
Dolan
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Connor
Hancock
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Jahvani
Iona
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Louie
Kovacevic Rattin
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Che
Latu
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Zachary
Muagututia
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Colten-Amotawa
Pohe
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Kelevi
Qicatabua
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Khobey-James
Quinlan
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Rocco
Ryan
GPS Rugby Juniors
Siosifa aka Latu
Siulangapo
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Noah
Te Kiri
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Romeo
Tuitupou
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Ryan
Van Der Westhuizen
Sunnybank Junior Rugby Club Inc
Ziggy
Watson
Logan City Rugby Union Club (Juniors)
Brett
Whalley
Head Coach
Chris
Bell
Asst Coach
Kathy
Clark
Manager

East Gold

First Name
Last Name
Club Name
Leo
Afa-Hutchinson
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Cael
Anderson
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Harvey
Barrie
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Jack
Braitling
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Liam
Clancy
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Luke
Coldstream
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Jacques
Demene
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Luca
Harvey
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Sam
Haynes
Redlands Rugby Union Club (Juniors)
CHRISTIAN
KAFROUNI
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Christopher
Manu
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Eli
Nearhos
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Lawson
Olsen
Redlands Rugby Union Club (Juniors)
Cruz
Patton
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Oscar
Plastow
Redlands Rugby Union Club (Juniors)
Will
Price
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Jacob
Ranasinghe
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Harrison
Rizio
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Latham
Ryan
Wynnum and District Rugby Union Club (Juniors)
Flynn
Spooner
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Kade
Sumner
Bulimba Riverside JRUC
Tevita
Tupou
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Orean
Utia
Souths Rugby Union Club (Juniors)
James
Carpenter
Head Coach
Mike
Anderson
Asst Coach
Kylie
Olsen
Manager

East Yellow

First Name
Last Name
Club Name
Max
Birkett
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Harvey
Crouch
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Eddie
Cunningham
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Percy
Day
Wynnum and District Rugby Union Club (Juniors)
Angus
Gibbons
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Caleb
Hillyard
Bulimba Riverside JRUC
Kruz Viliami Kilisimasi
Hola
Bulimba Riverside JRUC
Brock
Howard
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Luke
Hughes
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Owen
Jinks
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Joseph
Keke
Bulimba Riverside JRUC
Tom
Longhurst
Wynnum and District Rugby Union Club (Juniors)
Sam
Madden
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Michael
McLeod
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Sidney
Myers
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Harrison
Rapihana
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Maxwell
Rasmussen
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Danny
Soloai
Bulimba Riverside JRUC
Mason
Speedy
Easts RUC Brisbane (Juniors)
Finau
Tafa
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Awanui
Te Popo
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Ethan
Wright
Redlands Rugby Union Club (Juniors)
Nathaniel
Zordan
Souths Rugby Union Club (Juniors)
Brent
Morley
Head Coach
Brett
Cluley
Asst Coach
Lisa
Perry
Manager

North Maroon

First Name
Last Name
Club Name
William
Bayo
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
Angus
Brand
GPS Rugby Juniors
Noah
Brown
North Lakes JRUC
Isaac
Browne
Pine Rivers Pumas JRUC
James
Cole
Caboolture Rugby Union Club (Juniors)
Rocco
Croucamp
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
Gray
Dalton
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
Callum
Erasmus
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
Thomas
Gibb
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
Samuel
Hardman
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
William
Heaton
Norths Junior Rugby
Flynn
Lane
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
Iggy
Mann
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
Rylan
Masters
Caboolture Rugby Union Club (Juniors)
Isiah
Mazzocchi
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
Henry
McEwan
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
Cian
McGregor
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
Mitchell
McNally
North Lakes JRUC
Xavier
Randall
Pine Rivers Pumas JRUC
Tau
Tamaariki
Pine Rivers Pumas JRUC
Kadence
Wano
Norths Junior Rugby
Alexander
Watt
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
Tyson
Yates
Pine Rivers Pumas JRUC
John
Jobe
Head Coach
David
Morgan
Asst Coach
Kerrie
Mcewen
Manager

North Grey

First Name
Last Name
Club Name
Archie
Boyd
Norths Junior Rugby
Cooper
Bryant
Redcliffe JRUC
Cameron
Cooper
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
James
Dunworth
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
Joseph
Fenton
Norths Junior Rugby
Jacob
Hill
North Lakes JRUC
Jaxon
Johnsen
Norths Junior Rugby
Jan Adriaan
Kruger
North Lakes JRUC
Sini Junior (Sj)
Leofa
Norths Junior Rugby
Kayden
Little
Caboolture Rugby Union Club (Juniors)
Oscar
Logan
Norths Junior Rugby
Liam
Merrilees
Caboolture Rugby Union Club (Juniors)
Edward
Mulholland
Norths Junior Rugby
Kaitoa
Ormond
Norths Junior Rugby
Alvin Elijah
Pauesi
Caboolture Rugby Union Club (Juniors)
Oxton
Siede
Norths Junior Rugby
oliver
smith
Brothers Rugby Club Albion (Juniors)
Chandler
Steyn
Norths Junior Rugby
Nathan
Stoltz
Caboolture Rugby Union Club (Juniors)
Ollie
Tart
Caboolture Rugby Union Club (Juniors)
Joseph
Valentine
Norths Junior Rugby
Denzel
Vitaliano
North Lakes JRUC
Danzel
Wong
Caboolture Rugby Union Club (Juniors)
Sam
Hicks
Head Coach
Christian
Mills
Asst Coach
Andrea
Manahi
Manager